MUDr. Eva SCHALLEROVÁ

Dětská lékařka pro děti a dorost

Zdravotní posudky

Jak postupovat, když potřebuji vyplnit zdravotní posudek - přihláška do jeslí, do školky, do školy, na tábor, zdravotní průkaz, řidičský průkaz, výpis z dokumentace

Zdravotní posudky nepřijímáme e-mailem ani je vyplněné neodesíláme e-mailem. Nevyplňujeme je ani na počkání. Zákonná lhůta pro vystavení je do 10 pracovních dnů, ale snažíme se je vyplnit co nejdřív.

Kompletně vyplněný a podepsaný posudek spolu s penězi vložte do obálky, na obálku napište jméno dítěte a vhoďte do poštovní schránky, která je vedle hlavního vchodu do budovy. Prázdné posudky nevyplňujeme. Pokud vám posudek nevydalo zařízení, které ho požaduje, musíte si stáhnout odpovídající posudek z internetu - tábory, školy v přírodě, práce s dětmi, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy, plavecký výcvik, řidičský průkaz, pojistky, bolestné,...

VÝPIS Z DOKUMENTACE, ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRACOVNÍKA V POTRAVINÁŘSTVÍ, ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY, OSVOBOZENÍ Z TV - na tyto posudky formuláře dohledatelné nejsou, v tomto případě napište na kus papíru jméno a datum narození dítěte, jaký posudek od nás požadujete, vložte do obálky, přiložte příslušnou sumu a vhoďte do naší schránky.

Ke každému posudku přiložte vaše platné telefonní číslo, na to pošleme upozornění, jakmile bude posudek připraven. Doba k vyzvednutí u nás v pracovní dny 7-9.00. Zazvoňte na zvonek nebo zaklepejte, sestra vám podá posudek do ruky.

Pro ŘIDIČSKÉ PRŮKAZY - pokud nosíte brýle, musíte mít nejdřív POTVRZENÍ OD OČNÍHO LÉKAŘE PRO ŘIDIČE, nestačí běžný oční nález. K žádosti o řidičský průkaz přiložte i kopii tohoto očního vyšetření a hlavně napište, o jakou skupinu vozidla se jedná.

Pro ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY je nutno přiložit kopii vyšetření z PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÉ PORADNY

Tábor, škola v přírodě, plavecký výcvik, práce s dětmi 100
Mateřská škola, jesle 100
1 přihláška SŠ, VŠ

100

Odklad školy, osvobození z TV

100

Výpis z dokumentace - stručný

100

Úrazová pojistka, Hodnocení bolestného

200

Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

300

Řidičský průkaz

300

 

Aktualizováno 1.9.2021