MUDr. Eva SCHALLEROVÁ

Dětská lékařka pro děti a dorost

Vydávání zdravotních posudků - bezkontaktní

Pokud máte k dispozici tiskárnu a můžete platbu poslat převodem z účtu, existuje možnost bezkontaktního vystavení zdravotního posudku přímo z našeho programu - seznam posudků i s cenami je dole v tabulce. Elektronicky bezkontaktně ale neznamená, že mi pošlete svůj posudek do e-mailu jako přílohu. Takto mohu vystavit pouze naše vlastní formuláře.

Pokud potřebujete posudek z níže uvedených, pouze tyto mám přímo v programu, napište mi, do e-mailu vám pošlu fakturu a její číslo se stává variabilním symbolem pro platbu. Nepište mi, že fakturu nepotřebujete.

Variabilní symbol faktury se automaticky stává povinným evidenčním číslem posudku. Proto nelze zaplatit za dvě nebo více dětí najednou. Každý posudek pro každé dítě má svoje unikátní číslo, stejné jako faktura.

Zákonná lhůta na vystavení jakéhokoliv zdravotního posudku je do 10 pracovních dnů

Po vyplnění posudek s razítkem i podpisem pošlu jako přílohu e-mailu. Doporučuji uložit si ho do počítače, jakmile se obnoví normální poměry, měly by opět mít 2-letou platnost.

Tuto službu ale nemůže poskytovat sestra, například v době mojí dovolené. Pak postupujte podle návodu pro klasické vydávání klasickou cestou a stejně tak, pokud ten, kdo posudek požaduje, trvá na vlastním formuláři.

Účet: 375449103/0300

Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte, jako VS uveďte číslo faktury.

Tábor 100
Škola v přírodě 100
Plavecký výcvik 100
Lyžařský výcvik 100
Odklad školy 100
Osvobození z TV 100
Výpis z dokumentace 100
Potvrzení pro práci s dětmi 100

 

Aktualizováno 16.8.2020