MUDr. Eva SCHALLEROVÁ

Dětská lékařka pro děti a dorost

Konzultace zdravotního stavu dítěte

Upřesnění režimu konzultací

Telefonicky         pouze v pracovní dny                            9,30-10,30                            596 232 498, 604 125 178

emailem             pouze v pracovní dny                            6,30-10,30                           eschallerova@gmail.com

 

Na e-maily odpovím podle svých možností, ale určitě už ne v době víkendů, volna nebo svátků, jak jste byli zvyklí. Všichni pediatři v této zemi jsou přetížení a s prominutím padáme na huby i proto, že stát jako obvykle na zdravotníky přenesl veškerou odpovědnost a jako obvykle bez úvahy, že i zdravotníci jsou taky jenom lidé.

Kromě toho já i sestřička jsme už obě důchodkyně v polovičním úvazku a jak se některým z vás už asi doneslo,  nejsem zdravá a je tu riziko, že tu ordinaci zavřu. Nemám rakovinu, jak už jsem taky slyšela, ale mám za sebou s ohledem na nemoci hodně těžké léto a fungování této ordinace je na mém zdraví stoprocentně závislé.

Pokud tu ordinaci zavřu, není nikdo, kdo by ji místo mne převzal, pediatři nejsou a dlouho nebudou. To, že v ní pořád ještě sedím, je moje dobrá vůle, ne povinnost. Proto nemá smysl se rozčilovat, že všechno nefunguje podle vašich představ nebo jak jste dřív byli zvyklí. Mám 64 let, pracuji bez přerušení už 40 let a nemládnu.

 

 

 Aktualizováno 29.9.2020